XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2013r.

1.     Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które sprawowane są od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 18.00, po nabożeństwie celebrowana jest Msza św.

2.     W dolnej kaplicy trwa codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00; zachęcamy, aby w osobistej modlitwie trwać przed Panem.

3.     W sobotę 29 czerwca obchodzimy uroczystość Świętych Piotra i Pawła. Zachęcamy do uczestniczenia w Mszach św. o godz. 7.00 i 8.00 celebrowanych w kościele.

4.     Z okazji Dnia Ojca, roczku przedszkola Duszek oraz rozpoczęcia wakacji w najbliższy wtorek 25 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na festyn rodzinny. Festyn będzie miał miejsce na terenach przykościelnych a rozpocznie się o godz. 16.00; z trzygodzinnym programem pt. „Pakujemy zapasy jedziemy na wczasy” wystąpią klauni cyrkowi; będą także przysmaki z grilla, napoje oraz ciasto. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

5.     Ks. Bogusław odwiedzi swoich chorych w najbliższą sobotę 29 czerwca.

6.     W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na zakup nowego nagłośnienia służącego do procesji.

7.     Mamy jeszcze wolne miejsca na lipcowy wyjazd nad morze. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.

8.     Dekretem Ks. Arcybiskupa Józefa Kowalczyka Prymasa Polski z dniem 30 czerwca kończy posługę w naszej parafii Ks. Zbigniew Filipiak; zaś z dniem 1 lipca rozpoczyna pracę ks. Roman Kruk. Pożegnanie ks. Zbyszka nastąpi w niedzielę 30 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00. Na tej Mszy podziękujemy także panu Józefowi za posługę szafarza Komunii Św. w naszej parafii.

9.     U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, także nowy numer Katolickiego Przewodnika dla dzieci.

10 .  W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii  Annę Chodzińską, Ryszarda Krokowskiego, Marię Baranowską. Wszystkich wiernych zmarłych powierzamy Bożemu Miłosierdziu