XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2013r.

1.     Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które sprawowane są od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 18.00, po nabożeństwie celebrowana jest Msza św.

 2.     W dolnej kaplicy trwa codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00; zachęcamy, aby w osobistej modlitwie trwać przed Panem.

 3.     W najbliższy wtorek 18 czerwca zostanie odprawiona Msza św. w kościele o godz. 18.00 z okazji jubileuszu 40 lecia Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu; zapraszamy na tę Eucharystię uczniów i absolwentów tej szkoły.

 4.     W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie II klas gimnazjalnych.

 5.     W poniedziałek 17 czerwca emeryci i renciści wyjeżdżają na II turnus wypoczynkowy nad morze; wyjazd zapisanych osób o godz. 6.00 sprzed kościoła. Trwają zapisy dzieci, młodzieży i rodzin nad morze w terminie od 7 do 12 lipca. Szczegóły w biurze parafialnym.

 6.     We wtorek 25 czerwca organizujemy festyn dla dzieci z rodzicami oraz dorosłych na placu przykościelnym. Z trzygodzinnym programem wystąpią klauni cyrkowi. Początek o godz. 16.00. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

 7.     W przyszłą niedzielę 23 czerwca w Inowrocławiu odbędzie się marsz w obronie wolnych mediów. Rozpocznie się o godz. 16.00 na skwerze Jana Pawła II, a zakończy modlitwą za ojczyznę przy relikwiach błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w kościele Sw. Ducha.

 8.     Zespół Szkół Katolickich w Inowrocławiu prowadzi rekrutację do I klas Gimnazjum i Liceum Katolickiego. Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

 9.     Przypominamy i zapraszamy do obejrzenia filmu opartego na prawdziwej historii  October Baby, który będzie wyświetlony w sali konferencyjnej w niedzielę 16 czerwca o godz. 17.00. Wstęp wolny.

 10.           U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, także miesięcznik dla młodzieży Miłujcie się..

 W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii  Władysławę Kanarkiewicz. Wszystkich wiernych zmarłych powierzamy Bożemu Miłosierdziu.