Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – program

 Już w najbliższą niedzielę, 19 maja przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego – odpust naszej parafii. Z tej okazji zapraszamy wszystkich parafian oraz sympatyków do włączenia się w bogaty program obchodów tego wyjątkowego dla naszej wspólnoty święta.

 

 

 

 

Sobota (18 maja):

godz. 18.00 Msza św. a po niej czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, które poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym “Siloam”.

Niedziela (19 maja):

godz. 8.00, 9.30 – Msze św.,

godz. 11.00 – suma odpustowa, którą celebrować będzie  ks. Prałat Mieczysław Bieliński z Bydgoszczy,

godz. 14.00 – rozpoczęcie  III Festynu Parafialnego  od gier, zabawa i konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych,

godz. 15.30 – występ  górali z Zakopanego  z programem muzyczno – kabaretowym, 

godz. 17.30 – inowrocławski zespół młodzieżowy Kropla, 

godz. 18.30 – ponownie występ górali, 

godz. 20.00 – gwiazda wieczoru – Zbigniew Wodecki ze swoim zespołem,

Na terenach przykościelnych wesołe miasteczko dla dzieci, stoisko policji i punkt medyczny, ambulans, w którym będziemy mogli oddać swoją krew – prosimy zabrać dowody osobiste, stoiska z jedzeniem i z pieczonym przez parafianki ciastem, ponadto jedzenie z grilla i swojskie jadło; tradycyjnie będzie loteria fantowa – każdy los wygrywa. Po koncercie pana Wodeckiego będzie losowanie nagród głównych: tygodniowych wczasów dla dwóch osób nad morzem, wycieczki na Mazury i do Wilna, trampoliny i wielu innych.