Rekolekcje wielkopostne

  

Rozpoczynamy w naszej parafii czas świętych rekolekcji wielkopostnych dla dzieci i dorosłych. Przyzywamy Ducha Świętego prosząc Go o pomoc w dziele nawrócenia każdego z nas i naszej parafii, także wypraszając łaski dla prowadzących rekolekcje. Rekolekcje dla dzieci będą w następujących godzinach: klasy „O”, I, II i III przychodzą na rekolekcje od poniedziałku do środy o godz. 8.30, zaś klasy IV, V i VI o godz. 11.30. Rekolekcje dla dorosłych: 

– w poniedziałek wszystkich dorosłych, szczególnie zaś wszystkie wspólnoty działające w parafii zapraszamy na godz. 17.00; intencje mszalne zamówione na godz. 18.00 sprawowane będą o godz. 17.00; natomiast na godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. z nauką wszystkie małżeństwa naszej parafii; w czasie Eucharystii małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie.

– we wtorek na godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chorych, cierpiących oraz samotnych; po Mszy św. będzie błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Zakończenie rekolekcji dla dorosłych będzie na Mszy św. z nauką ogólną o godz. 18.00.

Prosimy bardzo, by jak najliczniej uczestniczyć w rekolekcjach. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone ulotki z terminarzem rekolekcji i uroczystości paschalnych.