XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 4.11.2012 R..

1. Zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwa za zmarłych tzw. nabożeństwa wymienianek, w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.30; po modlitwie za zmarłych będzie celebrowana Msza św.; wymienianki jednorazowe można jeszcze składać w biurze parafialnym lub zakrystii.

2. W najbliższą środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych naszych parafian, którzy zmarli przez ostatni rok tzn. od listopada ubiegłego roku do dnia dzisiejszego. Zapraszamy rodziny tych zmarłych na wspólną Eucharystię. Imiona i nazwiska tych zmarłych wywieszone są na tablicach informacyjnych, prosimy o poinformowanie rodzin spoza naszej parafii.

3. Przypominamy, że do 8 listopada można uzyskać odpust za zmarłych pod następującymi warunkami: przyjecie w danym dniu Komunii św., modlitwa za zmarłych oraz pobożne nawiedzenie cmentarza.

4. Comiesięczne zebranie wspólnot Żywego Różańca oraz Stowarzyszenia Wspierania Powołań będzie za tydzień w niedzielę 11 listopada po Mszy św. o godz. 8.00.

5. Wyjazd zapisanych osób do opery bydgoskiej będzie w najbliższy czwartek o godz. 17.00 sprzed kościoła.

6. Trwają zapisy na 35 Europejskie Spotkanie Młodych w Rzymie na przełomie roku. Bliższe szczegóły na spotkaniu w parafii Św. Jadwigi w piątek 9 listopada o godz. 19.30.

7. Ks. Kan Paweł Kowalski zaprasza kolejarzy do udziału w ogólnopolskiej pielgrzymce na Jasną Górę 18 listopada. Zapisy w parafii Chrystusa Miłosiernego.

8. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład Ks. Prof. Marka Pyca Credo, Symbol naszej wiary 6 listopada w budynku Szkoły przy parafii Św. Jadwigi.

9. 10 listopada o godz. 19.00 w bazylice Imienia NMP odbędzie się koncert akordeonistów, na który organizatorzy serdecznie zapraszają.

10. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, zbierać będziemy ofiary na cele renowacyjno – inwestycyjne naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, miesięcznik dla młodzieży Miłujcie się oraz Płomień Ducha.

12. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej rodziny parafialnej: Michała Skonieckieo i Ryszarda Michalaka. Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.