XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19.08.2012 R.

 

 

1.     Za tydzień, w niedzielę 26 sierpnia obchodzić będziemy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej; Msze św. według porządku niedzielnego W łączności z pielgrzymami zebranymi na Jasnej Górze zapraszamy na Apel Jasnogórski w połączeniu z modlitwą różańcową o godz. 20.30; zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie zaś tegorocznych pielgrzymów pieszych i autokarowych.

 

2.     Zebranie rodziców, którzy zapisali swoje dzieci do przedszkola Duszek, także tych, którzy chcieliby swoje dzieci jeszcze zapisać będzie w najbliższy czwartek 23 sierpnia o godz. 19.00 w sali konferencyjnej.

 

3.     Zebranie parafialnego Zespołu Caritas będzie w najbliższy wtorek o godz. 18.45 na plebani. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na przybory szkolne dla dzieci z rodzin uboższych naszej parafii.

 

4.     Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych na parafialną pielgrzymkę do Włoch – szczegóły w biurze parafialnym lub zakrystii.

 

5.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego.

 

6.     W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii Jolentę Kulczewską. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.     

 

                    

                                                               Ks. Dr Grzegorz Iwiński