XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.07.2012 R.

1.     W minionym tygodniu z naszej parafii wyszła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. W modlitwie pamiętajmy o pieszych pątnikach.

 

2.     W najbliższy piątek 3 sierpnia przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź będzie od godz. 17.00 do 18.00; o godz. 18.00 Msza św., po której wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt oddania.

 

3.     Pierwsza sobota miesiąca przypada 4 sierpnia. Ks. Zbyszek i Ks. Proboszcz odwiedzą swoich chorych z posługą sakramentalną począwszy od godz. 8.00.

 

4.     W najbliższa sobotę i za tydzień w niedzielę gościć będziemy w naszej parafii zespół Przemienienie z Katowic. Zespół będzie grał na wszystkich Mszach świętych, ponadto, w imieniu zespołu, zapraszamy na koncert piosenki religijnej w niedzielę 5 sierpnia o godz. 19.00.

 

5.     Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Lichenia 6 i 7 sierpnia. Ci, którzy się zapisali proszeni są o dokonanie przedpłaty.

 

6.     Trwają także zapisy dzieci do przedszkola. Przypominamy, że dzieci można zapisać w godzinach pracy biura parafialnego.

 

7.     Organizujemy czterodniowy wyjazd nad morze na zakończenie wakacji od 27 do 30 sierpnia. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. 

 

8.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego.

  

9.     W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii Mieczysława Szumlas. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.                  

                                                                  

                                                                      Ks. Dr Grzegorz Iwiński