XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.07.2012 R.

1. W najbliższy czwartek 26 czerwca wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę – grupa czerwono – żółta prowadzona przez Ks. Huberta. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00, na która zapraszamy nie tylko pieszych pielgrzymów wraz z rodzinami, ale także parafian, którzy duchową pragną towarzyszyć, tym, którzy podejmują wysiłek pieszego pielgrzymowania. Wszystkie osoby zapisane na pielgrzymkę, także te, które chcą się jeszcze zapisać zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 22 lipca po Mszy św. o godz. 18.00. Przy wyjściu z kościoła możemy do koszyczka włożyć napisane intencje, które będą niesione w modlitwie na Jasną Górę przez pieszych pielgrzymów.

2. W najbliższą środę przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Z tego tytułu w najbliższą sobotę, także za tydzień w niedzielę po wszystkich Mszach Świętych, będzie poświęcenie pojazdów – prosimy o ustawienie swoich pojazdów na ulicach znajdujących się wokół naszego kościoła.

3. Organizujemy dwudniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Lichenia 6 i 7 sierpnia – przyjmujemy zapisy na drugi autokar: zapisy wraz z wpłatą w biurze parafialnym lub zakrystii.

4. Trwają także zapisy dzieci do przedszkola. Przypominamy, że dzieci można zapisać w godzinach pracy biura parafialnego.

5. Organizujemy czterodniowy wyjazd nad morze na zakończenie wakacji od 27 do 30 sierpnia. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego.

7. W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii Marię Wacławską, Lidwinę Żarek, Jerzego Ganc i Barbarę Diczkaniec. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.