XV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.07.2012 R.

1. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, do grupy czerwono – żółtej, która wyrusza z naszej parafii. Chętne osoby mogą się zapisać u ks. Huberta lub w biurze parafialnym. Organizujemy także dwudniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Lichenia 6 i 7 sierpnia – zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.

2. Trwają także zapisy dzieci do przedszkola. Przypominamy, że dzieci można zapisać w godzinach pracy biura parafialnego.

3. Organizujemy czterodniowy wyjazd nad morze na zakończenie wakacji od 27 do 30 sierpnia. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

4. 21 lipca po Mszy św. o godz. 8.00 w kościele św. Mikołaja będzie spotkanie osób zainteresowanych Franciszkańskim Zakonem Świeckich.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, także nowy numer naszej gazety parafialnej Płomień Ducha, którą będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła w cenie 3 złote.

6. W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii Konrada Ziółkowskiego i Agatę Jabs. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Ks. Dr Grzegorz Iwiński