XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1.07.2012 R.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca 6 lipca – zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjęcia Komunii Św. Spowiedź będzie od godz. 17.00 do 18.00; o godz. 18.00 Msza sw., po której wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa z aktem oddania.

2. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek sprawowania Mszy św.: w dni powszednie Msze św. są o godz. 8.00 i 18.00 – nie ma Mszy św. o godz. 7.00, zaś w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17.00 do 18.00 – nie jest czynne w soboty.

3. Ze względu na czas urlopów księża odwiedzą swoich chorych: ks. proboszcz i ks. Bogusław w pierwszą sobotę miesiąca 7 lipca zaś ks. Hubert w sobotę 21 lipca.

4. Comiesięczne zebranie członków Żywego Różańca także Stowarzyszenia Wspierania Powołań będzie w przyszłą niedzielę 8 lipca po Mszy św. o godz. 8.00.

5. Zachęcamy do zapisywania się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, do grupy czerwono – żółtej, która wyrusza z naszej parafii. Chętne osoby mogą się zapisać u ks. Huberta lub w biurze parafialnym.

6. Trwają zapisy dzieci do przedszkola. Przypominamy, że dzieci można zapisać w godzinach pracy biura parafialnego.

7. Za tydzień, w drugą niedziele miesiąca, zbierać będziemy ofiary na cele renowacyjno – inwestycyjne naszej parafii.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, za tydzień wydamy kolejny numer naszego pisma parafialnego Płomień Ducha.

9. W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii Marię Łężyk. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.