XII NIEDZIELA ZWYKŁA 24.06.2012 R.

1. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą kolejny rok szkolny – życzymy im radosnych wakacji, zaś nauczycielom i wychowawcom udanego wypoczynku.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które sprawowane są codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, w najbliższą środę nabożeństwo czerwcowe w połączeniu z Mszą św. o godz. 18.00 i Nowenną do Matki Bożej będzie sprawowane w kościele

3. W najbliższy piątek 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św., które celebrowane będą w kościele o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.

4. Od najbliższego piątku obowiązywać będzie wakacyjny porządek sprawowania Mszy św.: w dni powszednie Msze św. będą o godz. 8.00 i 18.00 – nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, zaś w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Biuro parafialne czynne będzie w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17.00 do 18.00 – nie będzie czynne w soboty.

5. Ze względu na czas urlopów księża odwiedzą swoich chorych: ks. proboszcz i ks. Bogusław w pierwszą sobotę miesiąca 7 lipca, ks. Zbyszek w sobotę 30 czerwca, a ks. Hubert w sobotę 21 lipca.

6. Od dzisiaj rozpoczynają się zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, grupy czerwono – żółtej, która wyrusza z naszej parafii. Chętne osoby mogą się zapisać u ks. Huberta lub w biurze parafialnym.

7. Trwają zapisy dzieci do przedszkola. Przypominamy, że jeszcze w tym tygodniu biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek, środę, i piątek od godz. 17.00 – 18.00.

8. Zespół Szkół Katolickich w Inowrocławiu zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny. Bliższe informacje na stronie internetowej szkoły.

9. Za tydzień 1 lipca wyjeżdżamy na parafialną wycieczkę do Karpacza, Szklarskiej Poręby i do Skalnego Miasta w Czechach. Zapisane osoby uczestniczą we Mszy św. o godz. 8.00, po Mszy św. nastąpi wyjazd.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, także Mały Katolicki Przewodnik dla dzieci.

11. W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej parafii Zofię Głowacką. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.