Trwają rekolekcje

Już od soboty trwają w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy program na pozostałe dwa dni w dalszej części newsa.

 

 

 

 

 

Od poniedziałku do środy włącznie będą spotkania rekolekcyjne dla wszystkich dzieci naszej parafii według następującego porządki: dzieci z klas od I do III zapraszamy na godz. 8.30, zaś dzieci klas od IV do VI na godz. 11.15.

Prosimy rodziców, dopilnujcie, aby Wasze dzieci uczestniczyły w rekolekcjach. Dorosłych zapraszamy na spotkania rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 10.00 i 18.00.

W poniedziałek o godz. 18.00 będzie Msza św. z nauką dla wszystkich rodziców, obowiązkowo dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

We wtorek na godz. 10.00 zapraszamy osoby chore, starsze i cierpiące – w czasie Mszy św. będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych. O godz. 18.00 zapraszamy wszystkie osoby pracujące, szczególnie zaś wszystkie wspólnoty duszpasterskie istniejące w parafii.

Zakończenie rekolekcji w środę Mszą św. o godz. 18.00. Sakrament pokuty i pojednania będzie we wtorek 27 marca; szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

Tak zaplanujmy czas, aby każdego dnia być na Mszy św. i na nauce rekolekcyjnej. Przy wyjściu z kościoła można zabrać ze sobą ulotki z terminarzem na kolejne dni Wielkiego Postu.