VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2012 R.

1. Zapraszamy parafian do udziału w katechezach neokatechumenalnych, które głoszone są w naszej parafii w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18.30 w kaplicy.

2. Wyjazd zapisanych osób na obóz wypoczynkowy w Zakopanem będzie w niedzielę 12 lutego o godzinie 21.00 sprzed kościoła.

3. W czasie ferii zimowych, czyli przez najbliższe dwa tygodnie biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od godz. 17.00 do 18.00 i w sobotę od godz. 11.00 do 12.00.

 4. W najbliższy czwartek, ostatni przed rozpoczęciem wielkiego postu, tzw. tłusty czwartek, zapraszamy parafian do sali konferencyjnej o godz. 18.30 na film o cudach eucharystycznych, oglądany przy herbatce i tradycyjnym pączku; można przynieść oś słodkiego.

5. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, które zostaną przeznaczone na spłatę zadłużeń wynikających z założenia nowej posadzki granitowej na schodach prowadzących do naszego kościoła

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; u lektorów przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. 7. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie Kazimierza Koczorowskiego i Sylwię Czachowską. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.