Grupa pielgrzymkowa czerwono-żółta

Jaka jest czerwono-żółta? „Czy mierność wystarcza?” – pytał niegdyś św. brat Albert, patron naszej grupy. Czerwono-żółta to konkretna propozycja – dla wszystkich, którzy od pielgrzymowania oczekują „czegoś więcej”. To duchowa dawka mocy, kondensacja wszystkiego, co Boże i piękne!

Zakochaj się w Liturgii Godzin, poznaj duchowość albertyńską, odkrywaj świętych Kościoła, naucz się słuchać – nie tylko lektury duchowej czytanej głośno podczas drogi, ale i samego Boga w etapach ciszy i porannych medytacjach… I wróć do domu zupełnie przemieniony.

Czerwono-żółta to grupa z temperamentem, a jednocześnie ćwicząca się w pokorze i posłuszeństwie, w byciu dobrym jak chleb. Tworzą ją ludzie tacy jak Ty, którzy podjęli wyzwanie i zdecydowali stać się szalonymi dla Jezusa (A jacy są? Rozmodleni, roześmiani, rytmiczni, pomysłowi, pomocni, wieczorem umyci i wiecznie głodni).

Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale… łatwe rzeczy zostawmy innym! Wiemy za to na pewno, że będzie pięknie – w drodze do Matki spotkasz Jezusa.

Daj się uwieść dwom najpiękniejszym barwom, poświęć dziewięć dni i wyrusz razem z nami, aby szukać Boga!

Biuro pielgrzymkowe:

Informacji udziela i zapisy przyjmuje codziennie:

ks. Marcin Przybylski – przewodnik grupy, tel. 697 584 097, e-mail: ddmdomino@gmail.com

Grupa czerwono-żółta z wielką radością i entuzjazmem podejmuje trud pielgrzymi także w ciągu roku poprzez udział w 2 ważnych pielgrzymkach:

– Pielgrzymka młodych do Grobu Św. Wojciech – 4 dniowa (każdego roku w okolicach odpustu Św. Wojciecha – patrona Polski i naszej Archidiecezji, 23 kwietnia,)

    – Pielgrzymka Młodych do Markowic z okazji Dnia Papieskiego – 1 dniowa (każdego roku ok. 10 października)